6,5 тис. українців отримали гранти за програмою «Власна справа»

У часи викликів особливо важливо надавати підтримку бізнесу, адже підприємці відіграють ключову роль у забезпеченні стійкості економіки України, створюють робочі місця та сплачують податки.

Цими днями у Києві відзначають річницю роботи урядової грантової програми «Власна справа», яка за рік роботи показала вражаючі результати.

«Власна справа», яку реалізує Міністерство економіки України спільно з Міністерство цифрової трансформації України та Державна служба зайнятості, стала найпопулярнішим компонентом програми «єРобота». Лише за рік гранти за цим напрямом отримали 6 тисяч підприємців, які сумарно сплатили до бюджету понад 336 млн грн.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» радо підтримує ініціативу, яка покликана надавати підприємцях допомогу у розвитку власної справи.

Захід з нагоди річниці урядової програми зібрав понад 350 учасників програми.

Вітальні промови виголосили Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль та Перший Віцепремʼєр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська презентувала актуальні грантові можливості.

«Грантова підтримка малого та середнього бізнесу має численні переваги як для бізнесу, так і для забезпечення стійкості української економіки. Зусилля команди Програми USAID ”Конкурентоспроможна економіка України” повністю узгоджуються з цілями Уряду України. Разом ми реалізуємо ініціативи, спрямовані на створення нових робочих місць, підтримку розвитку робочої сили, збільшення експортних можливостей та сприяння інноваціям», – зазначила Олеся Залуська.

Також в рамках заходу відбулася панельна дискусія з грантерами Програми USAID. Підприємці поділилися досвідом подолання викликів, серед яких релокація підприємств, відновлення виробництва, вихід на нові ринки та збереження команди, а також поділилися інсайтами про нові можливості.

Деталі та запис трансляції – за посиланням: https://vlasnaspravagrant.com.ua/

Джерело
https://www.facebook.com/usaidcep.ua/posts/pfbid02HunxzzLvyA6xVSxEdH82i414mG1SwxRencRcQPLRisgBzJYr6nR1QxUU6xCn1z6fl