Акселератор eBay відкритий – подавайтеся! Вже 300 підприємців заповнили форму за перший тиждень відкритої реєстрації

До початку великого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну кампанію для підтримки українських експортерів. Всі підприємці, що зареєструються на платформі до кінця року, матимуть спеціальні умови. Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів. Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay. Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією від Укрпошти та eBay, експортерам достатньо перейти за посиланням та заповнити форму.

Всі деталі щодо спільної акції можете детальніше дізнатися на  відеозаписі вебінарі «eBay та Укрпошта: програма підтримки для українських підприємців»

Укрпошта системно підтримує українських експортерів, зокрема, пропонуючи спеціальні умови для реєстрації магазинів в рамках партнерства з маркетплейсами. Також вже 5 років діє E-Export School від Укрпошти, в рамках якої поштовий оператор розказує про особливості роботи з різними маркетплейсами. Зокрема, Укрпошта вже розповідала про нові платіжні рішення від Payoneer для eBay та як доставляти товари клієнтам з eBay.