Безкоштовне навчання з продажів на Etsy від фундації KORALI та Катерини Витковської.

Благодійна фундація KORALI підтримує українських жінок підприємниць, яким потрібна допомога у нових умовах, на новому місці, у новій країні, щоб відчути землю під ногами, планувати майбутнє і дивитися вперед.

Одним з напрямків діяльності фундації є інформаційна та менторінгова підтримка підриємниць. Тож в рамках діяльності фундації організоване безкоштовне навчання продажам на Etsy для українських майстринь, яке проводитеме Катерина Витковська.

I ЕТАП – 11-18 серпня. 

На цьому етапі вам не обов’язково мати вже відкритий магазин. Головною метою I етапу цього навчання є дати вам змогу “пощупати” Etsy, зрозуміти, чи готові ви пірнати у цю авантюру ;).

На I етапі будуть розглянуті такі питання:

  • особливості платформи Etsy порівняно з іншими майданчиками
  • що, скільки та як потрібно підготувати перед відкриттям магазину
  • як розрахувати ціни для Etsy
  • які нюанси потрібно продумати заздалегідь
  • які помилки можуть завадити продажам на Etsy

Серед тих, хто виконає у строк домашні завдання першого етапу та заповнить анкету будуть відібрані учасники для другого етапу.

II ЕТАП – старт 31 серпня

Фактично це буде авторський курс Катерина Витковської “Прокачай Etsy”.

Там вже буде індивідуальна робота над запуском магазину кожної учасниці впродовж 6 тижнів з індивідуальним зворотнім зв’язком.

Детальні умови участі та реєстрація на перший етап навчання на Instagram сторінці фундації KORALI за цим посиланням: https://www.instagram.com/korali_org/

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!