ДЕ ПРОДАВАТИ В’ЯЗАНІ ВИРОБИ

Створюєте неймовірні в´язані вироби? Можливо, варто монетизувати не лише їх, але й власні в’язальні схеми? Handmade Hub підібрали декілька ресурсів, які точно допоможуть реалізувати обидві ідеї.

iCraft

Майданчик позиціонує себе як “дружній до продавців сайт”, який “не конкурує з продуктами своїх партнерів”. iCraft дозволяє продавцям напряму спілкуватися з клієнтами, зберігати їх контактні дані, а найголовніше, залишати за собою всі прибутки від продажів (нуль комісії!). Єдиною вимогою засновників сайту є самобутність продукції.

Продавці мають можливість представити свої в’язані вироби, аксесуари, прикраси, домашній декор на розгляд 1.3 млн. відвідувачів сайту з усього світу. 

В межах платформи продавцям доступні деякі маркетингові фічі, зокрема можна підтягувати лістинги до існуючих соцмереж, створювати промо-віджети, купони на знижки та додавати їх на свою продуктову сторінку. 

Реєстрація на платформі коштує $25. Це єдиноразовий платіж за розміщення лістингів і включає в себе такі послуги як: верифікація особи продавця, перевірка платіжних даних та захист транзакцій. Засновники платформи пояснюють таку міру як гарантію того, що продавці мають справу з серйозною платформою. 

Водночас, на платформі діє низка підписок: 1 міс. – $15, 6 міс.- $12, 12 міс.-$10 (див. тут). На відміну від інших хендмейд платформ, продавці мають можливість безкоштовно розміщувати необмежену кількість лістингів. 

eBid

Маркетплейс-аукціон на кшталт  eBay, що має достатньо непоганий трафік, зокрема 8 млн. переглядів на місяць й 60 тис. переглядів на день. Платформа розміщує 3.8 млн. активних лістингів в 12 тис. категоріях товарів, в тому числі і в´язаних виробів, сукупною вартістю $ 6млрд. Більш того, сайт користується достатньою популярність в соцмережах маючи 13,293 лайків лише в Facebook.

На відміну від eBay,  платформа дозволяє безкоштовну реєстрацію  та розміщення необмеженої кількості лістингів. З продавців стягується лише платіж 3% від фінальної вартості проданого товару. Розширені функції платформи доступні продавцям в межах підписок (Silver – $ 0 (обмежена кількість інструментів управління лістингами), Gold – $9, 99 (розширена лінійка інструментів), Platinum – $ 49, 99 (безкоштовні лістинги, безкоштовні Google Uploads, імпорт лістингів з eBay, безкоштовна участь в аукціонах, пожиттєва підписка (подробиці тут)

LoveCrafts

Ресурс присвячено виключно в´язаним виробам, де можна не лише розмістити власний хендмейд, але й продавати унікальні авторські в’язальні схеми. Платформа нагадує спільноту однодумців об´єднаних спільним хобі, тому ви знайдете тут багато цікавих і корисних порад з в´язання, матимете змогу долучитися до багатьох воркшопів та ділитися корисним досвідом. 

За посиланням можна відкрити власний магазин для продажу паттернів для в´язання. Достатньо лише зареєструватися, вивантажити фото своєї схеми, а платформа потурбується про добір покупців на ваш товар. 

Для отримання коштів за продажі ситема пропонує зареєструватися в платіжній системі PayPal. Однією з переваг для продавців є те, що вони можуть встановлювати ціни на вироби у зручній для них валюті, а також включати/не включати податок до вартості товару. 

IndieCart

Платформа заохочує незалежних хендмейдерів з усього світу розміщувати свої вироби, де частка в´язаних речей є значною. До того ж, на платформі можна продавати не тільки нові речі, але й вінтажний хендмейд. Реєстрація  акаунту є безкоштовною. Після заповнення реєстраційних даних, протягом 24 годин платформа верифікує продавця й надає доступи до потрібних для оформлення магазину інстурментів. 

Вартість обслуговування магазину на ресурсі становить $7.50/міс. у що входить розміщення лістнгів. Платформа не стягує нічого за продажі, а якщо ви вирішили поставити магазин на паузу, то за цей період не потрібно буде оплачувати місячний платіж. Для отримання коштів за продажі необхідно мати активний PayPal акаунт (подробиці тут). 

Більше інформації буде у наступних статтях.

Детальніше про маркетплейси та які товари можна на них продавати у таблиці.


Статтю підготувала:

Ганна Лебедева, комунікаційний відділ Handmade-Hub UA