E-commerce export solution від Укрпошти у Казахстан, Литву, Латвію, Молдову, Грузію, Азербайджан та Узбекистан.

Експортерам, які працюють у форматі В2С та прагнуть відправляти свої товари по всьому світу, пропонуємо ряд вигідних логістичних рішень.

Спеціальні умови діють при експортуванні товарів при заключенн договору на доставку у Казахстан, Литву, Латвію, Молдову, Грузію, Азербайджан та Узбекистан.

E-commerce export solution:

1/ Персональний менеджер

2/ Знижений на 30-60% тариф

3/ Пріоритетна обробка на сортувальних центрах

Основні переваги співпраці з Укрпоштою у рамках проєкту (консигнації):

  • Відправлення з будь-якого з 11 000 поштових відділень.
  • Спеціальні тарифи на доставку. Спецтарифи діють при укладенні договору з Укрпоштою. Вони гарантовано на 30% нижчі за базові тарифи. Ваша знижка може сягати 60%. Розмір знижки залежить від обсягів щомісячних відправлень та розраховується індивідуально.
  • Страхування відправлень. У разі втрати або пошкодження рекомендованих міжнародних відправлень та посилок (з оголошеною цінністю, без оголошеної цінності) відправнику виплачується компенсація. Розмір компенсації розраховується після визначення причин втрати або пошкодження відправлення.
  • Відстеження в онлайн-режимі. За допомогою онлайн-сервісів (особистий кабінет, чат-боти в месенджерах, мобільний застосунок) можна відстежувати посилки та дрібні пакети з моменту їх відправлення до моменту вручення. За допомогою трекінг-системи на сайті можна відстежувати до 30 відправлень одночасно.
  • Повернення неотриманих адресатами поштових відправлень. Міжнародні поштові відправлення, які не були вручені отримувачам, повертаються продавцю в Україну за зниженим тарифом.

Тарифи на доставку дуже лояльні.

Наприклад (по курсу НБУ на 15.08.2022):

1/ доставка дрібного пакету в Литву вагою 400 грамів становитиме 232 грн (замість 508 грн при звичайній відправці дрібного пакету);

2/ доставка дрібного пакету в Латвію вагою 1 кг становитиме 289грн (замість 720грн при звичайній відправці дрібного пакету);

Більше деталей по кожній країні на сайті Укрпошти.

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей експорту товарів за кордон, звертайтеся до свого регіонального менеджера Укрпошти.