eBay: оновлення щодо комісій для українських продавців

eBay стежить за ситуацією в Україні та підтримує українських продавців. Деталі можна почитати нижче. Переклад інформації з порталу eBay.

“eBay завжди підтримує місцевих продавців, і через тривожні події в Україні eBay підтримує вас за допомогою засобів захисту продавців, щоб зменшити вплив цієї ситуації на ваш обліковий запис.

1/ Відмова від плати за продаж за лютий та березень.
Комісія продавця буде повернена автоматично, вам не потрібно робити жодних дій. Кредити на згадані збори будуть відображатися у вашому обліковому записі до 15 квітня 2022 року.

2/ Компенсація плати за дострокове розірвання, яка могла статися, починаючи з 24 лютого 2022 р., якщо ви скасуєте річну передплату в магазині. Будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки eBay, щоб повернути ваші збори.


Нагадуємо також, що ви можете будь-коли скористатися опцією Time Away.

Оскільки ситуація постійно розвивається, ми триматимемо вас в курсі будь-яких майбутніх оновлень. Будь ласка, стежте за своєю поштовою скринькою, повідомленнями My eBay та export.ebay.com “

Також eBay відновив роботу МБС Акселератора, щоб допомогти українським продавцям, які втратили тимчасово можливість повноцінно продавати по Україні, могли оперативно відкрити магазини на маркетплейсах і отримувати замовлення з-за кордону. Укрпошта нагадує посилання на заявки на реєстрацію: https://export.ebay.com/ua/ukraine_post/