Історія е-експортерок та засновниць магазину хендмейд товарів для дітей Mamalama.kids

Розповідаємо вам надзвичайно милу історію е-експортерок та засновниць магазину хендмейд товарів для дітей Mamalama.kids, Тетяни Бондар та Галини Коннової:

«Наш проєкт спеціалізується на подарунках для малюків, новонароджених, а також пар, що чекають на поповнення.

Ми дружимо з дитинства, вже більше ніж 25 років разом. Галя завжди любила хендмейд, вона дуже творча і талановита. А Таня, так склалось, займається маркетингом і рекламою. І ось одного разу у нас виникла ідея бізнес колаборації. Нам дуже хотілось зробити нашу продукцію унікальною. Тож спеціально для цього проєкту Галя розробила наш флагманський продукт — в’язану Ламу.

З часом ми зрозуміли, що нам «тісно» на українському ринку, і почали вивчати можливості продажів за кордон. На той час було дуже мало інформації про Etsy, тож більше як рік в нас пішло на те, аби на власному досвіді зрозуміти, як працює платформа. Тепер ми не лише успішно продаємо на Etsy, але й ділимось знаннями з колегами (Таня Бондарь: продвижение на Etsy и в соцсетях).

Майже всі наші доставки — це завжди дуже зворушливі моменти. Невеличкі послання, які покупці просять додати до посилки, зворушують до сліз. Коли дружина відправляє крихітні чобітки чоловікові у відрядження, повідомляючи, що у них буде дитина, або коли пара відправляє з нашою іграшкою повідомлення батькам, що ті скоро стануть бабусею та дідусем — ці миті неоціненні. І ми безкінечно щасливі бути їх часткою.

E-Export School від Укрпошти дуже допомогла нам. По-перше, неймовірно важливе для наснаги розуміння того, що тебе підтримує така сильна і значна структура. Наразі в Україні не так легко розвивати бізнес, особливо коли в тебе майже немає інвестицій. Дуже круто, що Укрпошта працює в цьому напрямку і витрачає власні ресурси на підтримку таких дрібних підприємців, як ми. По-друге, кожен івент від школи допомагає знайомитися з однодумцями, отримувати масу корисної інфи та ділитись досвідом»