Історія успіху Gart Knives

Це історія не просто про е-експортера, це історія про давню дитячу мрію. Адже виготовляти ножі Рудик Петро, засновник Gart Knives, мріяв ще будучи малим. Він тримав у руках прості робочі ножі, виготовлені його дідусем у селі, і хотів зробити щось схоже.

І йому вдалося! Петро отримав освіту коваля і пішов працювати у сферу художнього ковальства. Поміж роботою, ховаючись від шефа, він робив свої перші спроби втілення дитячої мрії.

У серйозний бізнес це переросло тоді, коли Петро орендував гараж і почав працювати з, хоч і примітивним на той час, обладнанням для виготовлення ножів. Він пробував, помилявся, вчився, розвивав майстерню і вже скоро дійшов до того, що вироби Gart Knives купували люди не тільки зі всієї України, але й за її межами.

Перші 5 років майстерня існувала як хобі, проте останніх пів року — це основний вид діяльності. На міжнародний ринок Gart Knives вийшли тільки у 2019 році завдяки порталу Etsy. Зараз ножі Петра Рудика знаходяться в майже кожній області Україні і 15 країнах світу.