Історія успіху kid-sport.com.ua

Сьогодні знайомимо вас із ще одним амбітним українським проєктом — Магазин kid-sport.com.ua. Це інтернет-магазин спортивного дитячого одягу та інвентарю, що працює в Україні з 2013 року. Цьогоріч засновниця бренду, Катерина Нікітіна, вивела бізнес на міжнародний ринок і розширила його завдяки майданчику Joom.

Катерина вибрала цю платформу в першу чергу тому, що це один з найбільш швидкозростаючих майданчиків, що працює через мобільний додаток. Крім того, команда Joom дає дуже потужну підтримку, враховуючи індивідуальні зустрічі по Zoom, в яких вони радять, як збільшувати продажі на їхній платформі.

Зараз бізнес Kid-Sport кожні 2 тижні зростає майже на 30% за кількістю замовлень. До кінця року е-експортери планують стати “Top-Store” на платформі Joom.

А познайомитися з міжнародним майданчиком Катерині Нікітіній допоміг саме семінар Укрпошти по Joom. До цього моменту вони й не планували розширювати бізнес за межі України. А вже зараз навіть мають окрему команду для розвитку міжнародних проєктів.