Історія успіху майстерні Leosklo

Рідні брати Остап та Данило Онишки започаткували майстерню Leosklo у 2014 році. Становлення майстрів розпочалося в дитинстві, коли вони допомагали мамі створювати вироби зі скла. Зрозумівши, що на ринку багато аналогів, замислилися про те, як бути унікальними – що запропонувати споживачеві? 

Хлопці натрапили на популярні тоді флораріуми, й ідея спрацювала. Данило за освітою архітектор, Остап — маркетолог. Саме синергія творчості і вміння продавати допомогли хлопцям досягти успіху. 

На сьогодні Leosklo — це не тільки флораріуми. Майстерня запустила серію чудового весільного декору. В асортименті є різні скриньки, коробочки та органайзери зі скла, а також геометричні лампи, вази та свічники.

«Ми завжди черпаємо нову інформацію, щоб прогресувати і вдосконалюватися. А E-Export School від Укрпошти розкриває багато актуальних тем.

Загалом з Укрпошта ми відправили близько 3000 посилок на всі континенти, крім Антарктиди. І разом допомогли з’єднати серця сотень пар по всьому світу, адже вагому частину нашого експорту становлять саме заручальні шкатулки».