Історія успіху “Myflowersart”

З Дніпра з доставкою по всьому світу.

Яскраві квіткові композиції з крепованого паперу — чудова прикраса для вашого дому. Цей проєкт стартував як handmade-хобі, а конвертувався в десятки замовлень з-за кордону! Все завдяки маркетплейсу Etsy та надійній доставці.

«3 роки назад я почала займатися виготовленням паперових квітів, і це хобі дуже мене захопило. З часом я стала продавати свої вироби через міжнародний маркетплейс Etsy. Багато знайомих рекомендували саме Укрпошту для відправлення за кордон. І дійсно, я на власному досвіді переконалася, що Укрпошта — це надійний перевізник з найадекватнішими цінами та якістю доставки. Я пам’ятаю це неповторне відчуття радості, коли моя перша посилка була доставлена в США безпечно і в стислі терміни. Тоді я отримала свій перший відгук від клієнта, і відтоді Укрпошта — моя єдина партнерка для міжнародних доставок, котрий безперебійно працює навіть у воєнні часи», — поділилася засновниця магазину Ольга Марченко.

Країни доставки: США, Канада, Великобританія, Сербія.

З посмішкою Ольга додала: «До речі, я із задоволенням додаю до своїх відправлень листівки або наліпки від Укрпошти про Україну. Тому мої клієнти теж знають пса Патрона та історію про Чорнобаївку. Вірю, що все буде Україна!» 😍

Переглянути пропозиції магазину: bit.ly/myflowersart