Історія успіху Олега Гавріша

Сьогодні історією успіху ділиться Олег Гавріш — лауреат премії імені М. В. Гоголя у 2021 році за книгу «Казки баби Гавришихи». Завдяки міжнародній доставці від Укрпошта український фольклор знаходить своїх читачів у найвіддаленіших куточках планети.

«Поки тривав процес написання книги, я зробив тематичну сторінку на Facebook, і коли книжка вийшла друком у 2019 році, у казок вже було понад 10 000 шанувальників.

З перших днів продажу на книгу був великий попит української діаспори у всьому світі. Для наших земляків за кордоном «Казки баби Гавришихи» стали своєрідною брамою, яка дозволяла здійснити подорож у просторі та часі до рідної України, до затишної бабусиної хати, де так смачно пахло свіжоспеченим хлібом, у щасливе безтурботне дитинство.

Відповідно постало питання вибрати надійний та швидкий спосіб доставки книжки за кордон з найкращим співвідношенням якість/вартість. Після детального аналізу поштових операторів ми зупинили свій вибір саме на Укрпошті. І жодного разу про це не пошкодували.

Завдяки сервісу Укрпошти вже багато книжок дісталися США, Канади, Австралії, Великої Британії, майже всієї Європи, Непалу, Ізраїлю… І обсяги дедалі зростають.

До того ж ми розробили та випускаємо мерч до книжки «Казки баби Гавришихи» — керамічні кухлики, екоторби, футболки. І крихка кераміка теж безпечно подорожує світом з Укрпоштою.

Останні три відправлення в Каліфорнію і Техас взагалі приємно здивували й нас, і отримувачів. Посилки, відправлені Укрпоштою, дісталися адресатів «від порогу до порогу» за 10 днів у відмінному стані».

Тішимося тим, що причетні до швидкого розповсюдження української культури світом