Історія успіху Ольги Білик

Цього тижня розповідаємо про проєкт е-експортерки та засновниці магазину в’язаних аксесуарів I Love Create, Ольги Білик:

«Любов до в’язання прийшла до мене неочікувано, коли я вирішила порадувати свою родину та друзів різдвяними іграшками ручної роботи. Я зв’язала ялинки, кульки, сніжинки, янголів і подарувала їх усім рідним. Вони були в захваті! На наступне свято я вже експериментувала з різними фактурами та матеріалами: подарунками стали килими, кошики, сумочки, в’язані капці. Але саме сумки найбільше мене приваблювали. Такий незамінний жіночий аксесуар, з яким можна нескінченно експериментувати, створюючи нові та нові моделію.

Я почала в’язати на замовлення ще 5 років тому. Але на Etsy я потрапила лише 3 роки тому, коли про цю платформу тоді ще мало хто знав в Україні, і ще менше людей розуміли, як там працювати. Я відвідала семінар Катерини Вітковської, а незабаром вже проходила її курс «Прокачай Etsy». Після чого мій магазин справді запрацював.

Невдовзі я доповнила свій магазин відеоуроками та матеріалами для створення хендмейд аксесуарів. За моїми відео тепер в’яжуть майже в усіх куточках світу. І це надзвичайно надихає мене на створення нової краси. А нещодавно я розширила свої творчі здібності й почала плести макраме, яке також має величезний попит закордоном»