Історія успіху: ювелірні прикраси DARI jewelry


Як створити ювелірну майстерню та підкорити своїми виробами ледь не весь світ? Ділимося історією успіху в e-commerce бренду DARI jewelry.

«Мене звати Дарі. Я засновниця, головна ювеліриня та дизайнерка в DARI jewelry. Все, що ви побачите на сайті darijewelry.com — результат моєї творчості. Я вигадую прикраси вже понад 9 років — спочатку робила все самостійно, а зараз маю декількох помічниць.

Впевнена, що мої клієнти отримують від мене не тільки прикрасу, а насамперед історію, настрій та натхнення. Я досить часто чую, що мої вироби стають для людей знаком підтримки, нагадуванням про важливе, особисті події чи досягнення. Вони стають символом позитивних змін чи нових сторінок в їхніх життях. Мене це також дуже надихає.

Кожен виріб із натхненням виготовляє конкретна ювеліриня: з нуля і до повної готовності. Мабуть, один з секретів нашого успіху, — ми любимо те, що робимо, підходимо відповідально й етично до своєї діяльності. Приходимо на роботу, як в компанію друзів, де тебе розуміють і підтримують.

В майстерні DARI jewelry ми створюємо прикраси преміум якості з золота та срібла, з використанням ювелірної гарячої та холодної емалі, а також дорогоцінного каміння. Зазвичай майстерня працює за попередніми замовленнями, але певна кількість прикрас є у наявності.

Також велика частина продажів — клієнтам за кордоном. Ми постійно надсилаємо прикраси іноземним клієнтам по всьому світу. Вони знаходять наш сайт, інстаграм, чи на майданчику Etsy, де теж маємо магазин.

З початком війни попит на магазини з Etsy зменшився, та ж і сам майданчик попереджує покупця, що товар з України, можуть виникнути проблеми. Проте покупок з-за кордону вистачає — збільшилась кількість замовлень від українців, що емігрували задовго до війни.

За кордон відправляємо Укрпоштою, за що їм дуже дякуємо, адже інші поштові служби не хочуть зв’язуватися з прикрасами. Ми вже «захопили» Америку, Китай, Японію, Європу та Австралію. Залишилося взяти Індію та Африку!», — поділилася історією успіху бренду його засновниця Дарі Чернікова.

Впевнені, що підкорення й інших країн та континентів відбудеться в найближчому майбутньому! 

Надихнутися виробами магазину: bit.ly/dari-jewelry