Італія – страйк

Оновленння 05.03.2024

Призначений оператор Італії, Poste Italiane, повідомляє, що страйк за участю працівників наземної служби Poste Italiane в аеропорту Мальпенса призупинено завдяки посередницьким зусиллям місцевої влади, що призвело до відновлення переговорів між залученими сторонами. Поштові операції поступово повертаються до нормального режиму.
__

Призначений оператор Італії, Poste Italiane, повідомляє, що страйк, оголошений декількома профспілками без дозволу державних органів, триває з 00:01 за центральноєвропейським часом 10 лютого 2024 року. У страйку беруть участь працівники наземної служби Poste Italiane в аеропорту Мальпенса, що перешкоджає доступу інших працівників до місця та перешкоджає надходженню та відправленню поштового транспорту між установою обміну та дільницею авіапошти Мальпенса.

Незважаючи на вжиті заходи на випадок надзвичайних ситуацій, страйк спричиняє значні збої в доставці вхідної пошти та пересиланні вихідної пошти.

Місцева влада взяла участь у посередницьких заходах між зацікавленими сторонами, але дата закінчення страйку та тривалість його впливу залишаються невідомими.

Poste Italiane дякує всім партнерам і клієнтам за розуміння та повідомить, коли ситуацію буде вирішено.