Кур’єрський забір в Укрпошті

Сучасний підприємець прагне заощадити свій час усіма доступними способами. Коли обсяги замовлень ростуть, виникає необхідність систематизувати та пришвидшити процес відправки товарів покупцям. Поштові відділення надають великий перелік послуг поза доставкою, що може стати причиною черг та спровокувати ряд незручностей для клієнтів. Саме тому Укрпошта активно розвиває сервіс кур’єрського забору поштових відправлень в обласних центрах України.

Зручність

Відправнику не потрібно витрачати час на черги у поштовому відділенні. Достатньо підготувати поштові відправлення, роздрукувати оформлені через онлайн-кабінет супровідні документи (бланки CN22/CN23 та два екземпляри списку згрупованих відправлень форми 103) та викликати кур’єра, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 300 545.

Гнучкість

При оформленні заявки на кур’єрський забір є можливість обрати певний часовий інтервал, у який буде зручно прийняти кур’єра. Якщо маса та габарити відправлень чітко зафіксовані, можна сплатити онлайн повну вартість доставки, або ж є варіант оплатити кур’єру готівкою. Від клієнтів готових укласти з Укрпоштою договір, оплата може прийматись по безготівковому розрахунку авансовим платежем.

Вигода

Ціна поштучного кур’єрського забору складає 30 грн. (з ПДВ) за одне поштове відправлення. Якщо за один раз відправляється 10 і більше відправлень можна скористатись вигідним тарифом масового забору (120 грн. з ПДВ/до 30 кг).