МАРКЕТПЛЕЙСИ ДЛЯ ПРОДАЖУ ДЕРЕВ’ЯНИХ ВИРОБІВ

Виготовляєте вироби із дерева?  Handmade-Hub  має декілька корисних ресурсів, де можна розмістити свої товари, адже, як то кажуть, не Etsy єдиним.

Misi

Приємний маркетплейс для продажу домашнього декору та подарунків, зокрема вироблених з дерева. Особливістю платформи є те, що вона дуже прихильна саме до персоналізованих виробів. Дозволяє продавцям на пряму спілкуватися з покупцями. 

Зареєструватися на сайті можна безкоштовно, після чого продавець отримує власний магазин-конструктор (WordPress back-up) з усіма необхідними інструментами для розміщення лістингів. 

Серед доступних опцій є оформлення вітрини магазину, наташтування платіжної системи (PayPal акаунт або прямий банківський платіж), доставки (потрібно зв´язатися з адміном сайту для налаштування локації). 

При цьому, продавець має можливість керувати замовленнями, проглядати статистику, створювати купони за знижки. Водночас, до  магазину можна прив’язати всі можливі соцмережі для ефективнішого просування товару. Платформа пропонує два тарифні плани, які можна змінювати в залежності від можливостей продавця. 

Inspire Uplift

Будучи від початку лише сторінкою в соцмережах, маркетплейс наразі має більше 6 млн. користувачів, що дозволяє невеличким підприємцям розвивати власну справу. Асортимент продукції, що пропонує маркетплейс включає найрізноманітніші позиції від товарів для дому до розвиваючих ігор для дітей. Хендмейд сегмент займає значну частку загального обсягу товарів, включаючи  дерев’яні вироби. 

Зареєструватися можна тут абсолютно безкоштовно, включаючи розміщення лістингів. Платформа стягує лише 12% комісії з кожного проданого товару та 3% за обробку транзакції. Для отримання коштів за продажі необхідно мати активний PayPal акаунт. 

Michaels.com

Платформа для купівлі-продажу декору, хендмейдерських товарів, де можна розмістити дерев´яні вироби власного виготовлення. Для того аби розпочати продажі, необхідно зайти в “маркетплейс версію” сайту та зареєструватися  як бренд або рітейлер. 

Маркетплейс пропонує безкоштовне розміщення лістингів без щомісячних платежів з доставкою прямо зі складів потенційних продавців. Ресурс легко інтегрується з іншими маркетплейсами (eBay та Amazon, але не Etsy, на жаль), тому якщо у вас є активні лістингі на одному з них, сміливо підтягуйте їх до Michaels Marketplace для охоплення більших аудиторій покупців. 

Більше інформації буде у наступних статтях.

Детальніше про маркетплейси та які товари можна на них продавати у таблиці.

Ганна Лебедева, комунікаційний відділ Handmade-Hub UA