Meta виділила 1,5 млн доларів на гранти для малого бізнесу: як подати заявку

Meta за підтримки Мінцифри та національного проєкту Дія.Бізнес запускає безкоштовні рекламні купони для бізнесу.

8 листопада 2022 року запущено платформу, яка надаватиме купони на рекламу для малих та середніх підприємств України у Facebook та Instagram. 

Платформа дозволяє українським МСП подати заявку на отримання підтримки в розмірі $1000. Це особливо актуально у нинішніх складних економічних умовах, адже дозволить підвищити обізнаність користувачів соцмереж про українських виробників та популяризувати українські товари.

Повний перелік умов участі доступний за посиланням. Ось деякі з них:

  • Кандидати мають бути українськими підприємствами, що розташовані в Україні (за винятком регіонів, на які поширюються санкції США, зокрема Донецької та Луганської областей, а також АР Крим).
  • Кандидати мають керувати українською бізнес-сторінкою у Facebook і мати дійсний рекламний обліковий запис.
  • Урядові або державні компанії не можуть брати участь у цій програмі.
  • Необхідно прийняти умови та положення програми та листа дарування.

Термін дії пропозиції — з 8 листопада до 31 грудня 2022 року.

Ця ініціатива є частиною більш широкої програми, оголошеної Ніком Клеггом на початку цього року. У межах довгострокової кампанії Meta виділить $1,5 млн на підтримку українського малого та середнього бізнесу. Крім того, в межах програми «Відродження економіки України», спрямованої на підтримку спільноти малого та середнього бізнесу в Україні, Meta запустила платформу Meta Boost Ukraine, набір курсів Blueprint українською мовою (загалом понад 30 курсів), спеціального чатбота для WhatsApp та кілька надихаючих історій.