Нова Зеландія – циклон Габріель

Призначений оператор Нової Зеландії, Пошта Нової Зеландії (New Zealand Post), повідомляє про те, що 14 лютого 2023 року о 8:43 (за місцевим часом) було оголошено надзвичайний стан у країні у відповідь на циклон Габріель. Раніше місцевий надзвичайний стан було оголошено в таких регіонах і районах верхнього Північного острова: Нортленд, Окленд, Тайраухіті, Бей оф Пленті, Коромандел, Вайкато та Хокс-Бей.

Зважаючи на серйозність цього погодного явища та масштаби надзвичайної ситуації, центральний уряд перебрав на себе функції місцевої влади та тепер керує реагуванням відповідно до Закону про цивільну оборону.

Верхній Північний острів найбільше постраждав, але значні наслідки прогнозуються на нижньому Північному острові та верхньому/центральному Південному острові. Попередження про погодні умови/спостереження діють у таких областях: Нортленд, Окленд, Великий Бар’єр-Айленд та інші острови в затоці Хауракі, Коромандел, Гізборн, Хокс-Бей, Таранакі, гора Таранакі, Вайрарапа (включаючи район Тараруа), Веллінгтон, Горовхенуа, Узбережжя Капіті, Турікіра Хед, Матайкони, Мальборо, Нельсон, районах на південь від Бленхейма (включаючи узбережжя Кайкоура, Кентерберійські рівнини та передгір’я на північ від річки Ракая) та островів Чатем.

Щоб забезпечити безпеку та добробут своїх клієнтів і персоналу, Пошта Нової Зеландії вирішила вжити таких заходів:

– призупинення всіх доставок у “червоних” зонах;

– призупинення роботи авіамережі;

– призупинення всіх магістральних перевезень до районів Крайньої Півночі, Гізборна та Коромандела.

Пошта Нової Зеландії зараз проводить оцінку ситуації та уважно стежить за нею. 

Пошта Нової Зеландії дякує партнерам і клієнтам за розуміння та повідомить, коли ситуація нормалізується.