Нова Зеландія – загальнонаціональне застосування червоного рівня системи захисту від COVID-19

Призначений оператор Нової Зеландії, New Zealand Post, повідомляє про те, що уряд Нової Зеландії оголосив про застосування червоного рівня системи захисту від COVID-19 в усій країні з 23 січня 2022 року.

По всій Новій Зеландії впроваджено методи боротьби з COVID-19. Заохочується робота персоналу з дому, за можливості.

Як організація, яка надає життєво необхідні послуги, Пошта Нової Зеландії продовжуватиме працювати в умовах червоного рівня.

Заходи фізичного дистанціювання (наприклад, розділені зміни та 2-метрова відстань між співробітниками) застосовуються на робочих місцях Пошти Нової Зеландії, що призводить до зниження пропускної здатності та негативного впливу на оперативну роботу з оброблення, транспортування, сортування та доставки пошти.

Що стосується обслуговування клієнтів, надсилання форм CN 18 (Декларацій про неотримання або отримання поштового відправлення) та підтвердження доставки відбуватиметься зі значними затримками, оскільки працівники служби підтримки клієнтів Пошти Нової Зеландії працюватимуть з дому, без доступу до певних офісних пристроїв (наприклад, принтерів). Пошта Нової Зеландії дякує за розуміння та повідомить, як тільки ситуація нормалізується.