Новини на 21.03.2022

Колеги,  хочемо поінформувати вас про новини в роботі Укрпошти

1)   Щодня в Укрпошта працює більше 4000+  відділень. Актуальний графік роботи тут https://offices.ukrposhta.ua/

2) Відновили сполучення з Харковом та Донецькою областю. Нагадаємо список відділень де є обмін у Харкові, а також у Києві.

3) 11 березня запустили акцію “Посилка з домівки” – 70 % на посилки для наших переселенців у Польщі, Румунії, Молдові, Угорщині та Словаччині.  На сьогодні Укрпошта прийняла більше 30 т посилок тільки до цих країні для потреб переселенців, це в декілька разів більше ніж за аналогічний період до війни. Саме з цієї причини деякі посилки можуть затримуватись на Львівському сортувальному центрі більше ніж за звичай в очікувані проходження митного контролю. 

Інформуємо, що Державна митна служба в прискореному порядку переводить інспекторів з Києва до Львова,  щоб від початку цього тижня митний пункт у Львові перейшов у режим роботи 24/7. 

Приносимо вибачення за тимчасові не зручності. Ми докладаємо зусиль щоб за декілька днів виправити ситуацію. 

4) Цього тижня заплановано виліт з Варшави до Нью-Йорку 22.03. Є хороша новина, так з великою вірогідністю до кінці тижня буде ще один додатковий літак до США, який на зворотному шляху забере дуже важливий гуманітарний медичний  вантаж для українських госпіталів.

5) Щодо відображення в трекінгу актуального статусу. Оскільки фактичні маршрути руху вантажівок змінюються залежно від поточної ситуації у країні, трекінг, на жаль, не завжди встигає за реальним рухом посилки. ІТ команда вже працює над цим питанням, сподіваємось, що найближчим часом воно буде вирішене.

Дякуємо всім, хто залишається з Укрпоштою