Партнерство Канади та України ще міцніше: з 1 листопада діятимуть знижки до 20% на відправлення між країнами

З 1 листопада тарифи на доставку посилок з Канади в Україну знижуються на 20% та з України до Канади — на 10%. Надсилати відправлення можна з будь-якого з-поміж 6 200 відділень Пошти Канади (Canada Post) та на адресу отримувача по всій Канаді.

Також завдяки новій угоді між країнами буде можливість втримати актуальну знижку 18% на доставку дрібних пакетів Prime до 2 кг і на 2024 рік. Ця категорія відправлень є найпопулярнішою серед українців, адже весь шлях дрібних пакетів PRIME відстежується онлайн, а доставка здійснюється в пріоритетному порядку на адресу отримувача. Ціна стартує від 7,3 долара за відправлення.

Варто зауважити й про нові логістичні досягнення: відтепер посилки з України вирушатимуть з європейських аеропортів у три найбільших аеропорти Канади: Торонто, Монреаль та Ванкувер. Таким чином вдалося скоротити час доставки по самій Канаді від 1 до 4 днів. Наразі доставка з будь-якого населеного пункту України в Канаду становить від 8 до 16 днів для левової частини обсягів. 

«З початку повномасштабної війни небо залишається закритим, тож ми надсилаємо відправлення з різних аеропортів європейських країн. Попри суттєво збільшені витрати Укрпошта разом з партнерами знаходить можливості зробити доставку вигідною та надійною. Зниження тарифів на пересилання відправлень між Канадою та Україною — крок до зміцнення партнерства Укрпошти та Пошти Канади. Канада стала однією з перших країн, хто підтримав Україну з початку повномасштабної війни. Крім того, Пошта Канади випустила поштову марку на знак солідарності з Україною», — прокоментувала директорка департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко.

Оформити відправлення можна у відділеннях Укрпошти та онлайн — в особистому кабінеті та мобільному застосунку. При онлайн-оформленні посилок та EMS клієнти отримують також welcome-знижку 3%. Для дрібних пакетів Prime діє автоматична система лояльності до 10%.

Нагадаємо: раніше Укрпошта підписала схожі договори партнерств з Польщею, Німеччиною, Латвією, Литвою та Естонією, що дало можливості запровадити знижки до 60% на різні способи доставки.