Партнерство між Coupang і Payoneer дозволить мільйонам продавців вийти на один із найбільших світових ринків електронної комерції

Південнокорейські споживачі отримують ще більш різноманітний асортимент товарів від надійних продавців з усього світу

Payoneer (NASDAQ: PAYO, компанія, яка займається технологіями комерції та забезпечує платежі та зростання нової світової економіки), і Coupang (одна з найбільших компаній електронної комерції в Азії), оголосили про нове партнерство, яке надасть сотням тисяч продавців з усього світу можливість легше продавати свої товари в Південній Кореї. Використовуючи технологію та досвід Payoneer для розширення платіжних можливостей Coupang, продавці на Coupang тепер можуть користуватися більш зручними платежами для транскордонного бізнесу.

Одна з провідних компаній електронної комерції в Азії, Coupang має понад 17 мільйонів активних клієнтів станом на другий квартал 2021 року та за останні дванадцять місяців отримала 15,6 млрд доларів доходу. Південна Корея – основний ринок Coupang – посідає четверте місце у світі за обсягом продажів електронної комерції та пропонує чудові можливості для міжнародних продавців, які бажають залучити південнокорейських споживачів, яким потрібний вишуканий, різноманітний і всесвітній асортимент товарів.

Завдяки цьому партнерству продавці у великій екосистемі Payoneer, що охоплює такі країни як Китай, Німеччина, Японія, Великобританія та США, отримають переваги більш швидкого доступу до коштів та більшої гнучкості в управлінні мультивалютними платежами під час продажу на Coupang. Ці основні інструменти дозволять продавцям легше виходити на нові ринки як у межах Азійсько-Тихоокеанського регіону, так і поза ним. Крім того, продавці отримають доступ до спрощеної процедури реєстрації на Coupang через програму Payoneer «Зелений канал», яка включає допомогу спеціалізованої команди підтримки для використання нових можливостей зростання, використовуючи позицію Coupang як найпопулярнішого місця роздрібної онлайн-комерції в Кореї.

Про компанію Coupang

Coupang – одна з найбільших компаній електронної комерції в Азії, місія якої – революціонізувати повсякденне життя своїх клієнтів і створити світ, в якому люди будуть питати: «Як ми раніше жили без Coupang?» Coupang пропонує різні послуги, включаючи доставку продуктів харчування та товарів загального призначення в той же день або наступного ранку, доставку готових страв через Coupang Eats та потокове відео через Coupang Play. Офіси Coupang розташовані в Пекіні, Лос-Анджелесі, Сіетлі, Сеулі, Сінгапурі, Шанхаї, Силіконовій долині, Тайбеї та Токіо.

Про компанію Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є основним партнером у цифровій комерції в усьому світі. Від платежів без кордонів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технологію, зв’язки та впевненість для участі у новій світовій економіці та процвітання. З 2005 року Payoneer створює та розробляє дійсно всесвітню екосистему, щоб увесь світ міг реалізувати свій потенціал. Забезпечуючи зростання для найрізноманітніших клієнтів – від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork і Walmart, – Payoneer пропонує безліч можливостей.

Примітка Укрпошти:

Доставка відправлень до Республіки Кореї можлива з Укрпоштою, у тому числі з можливістю відстеження.

Оригінал статті:

https://www.bloomberg.com/press-releases/2021-10-25/coupang-and-payoneer-partner-to-empower-millions-of-sellers-to-tap-into-one-of-the-world-s-largest-ecommerce-markets?fbclid=IwAR0plK_J85qO8HdrtdnuLizz_RtvWFgcCpv3dtQCCdN2bXu1TO5bV_2GvVQ