Повідомлення від пошти Макао (оновлюється)

Оновлення від 02.08.2022:

Призначений оператор Китайської Народної Республіки в Макао, Пошта Макао, повідомляє про те, що стан негайного запобігання закінчився о 12:00 за місцевим часом у вівторок, 2 серпня 2022 року. З цього дня надання всіх поштових послуг повернулося до звичайного режиму, у тому числі  надання письмового підтвердження доставки вхідних відправлень EMS приватним адресатам.

Пошта Макао дякує за розуміння.

Оновлення від 18.07.2022:

Пошта Макао інформує: державні установи не працюватимуть з 18 по 23 липня, доставка пошти і колл-центр також не працюватимуть з 18 липня до наступного повідомлення.


____

Оновлення від 14.07.2022:

Macao Post, призначений поштовий оператор Китайської Народної Республіки в Макао, повідомляє, що згідно з розпорядженням № 116/2022 Голови адміністрації Макао всі державні установи будуть закриті з 11 по 17 липня 2022 року, за винятком тих, які надають громадськості невідкладні послуги першої необхідності, з метою вжиття суворих заходів протиепідемічного контролю.

Тому доставку відправлень письмової кореспонденції, повідомлень про посилки та відправлень EMS призупинено з 11 липня 2022 року до подальшого повідомлення. Кол-центр поштової служби, центру обробки та розподілу пошти (EMS) також закритий із зазначеної вище дати до подальшого повідомлення.

____

Оновлення від 05.07.2022:

Пошта Макао, призначений поштовий оператор Китайської Народної Республіки в Макао, повідомляє, що доставку відправлень письмової кореспонденції та повідомлень про надхоження посилок відновлено 04.07.2022. Для дотримання вимог соціального дистанціювання, до подальшого повідомлення адресату буде надсилатися сповіщення про отримання рекомендованих листів у визначених поштових відділеннях.

Також 04.07.2022 відновив роботу колл-центр Центру обробки та доставки посилок.

Однак, послуги з вихідних відправлень EMS і посилок поки що не надаються, до подальшого повідомлення. 

Пошта Макао дякує всім партнерам за розуміння і повідомить, коли поштові послуги буде повністю відновлено.

_____

Пошта Макао повідомляє, що з метою запобігання поширенню коронавірусу в Макао, а також для захисту життя Спеціальний адміністративний район Макао з 19 червня 2022 року запровадив режим невідкладної профілактики. 

Доставка листів і повідомлень про надходження посилок припиняється з 20 червня 2022 року до подальшого повідомлення. 

Як тільки ситуація стабілізується, то усі відправлення які вже в сортувальних центрах та/або прибуть на територію Макао будуть доставлені Отримувачам. 

Укрпошта не зупиняє прийом відправлень до Макао, але зверніть увагу, що терміни доставки можуть бути збільшеними.