Приходьте підтримати виробників зі сходу на Схід-Експо 2023 у Києві

Виставка бізнесів із постраждалих від війни областей України

6-7 червня 2023 року, м. Київ, Мистецький Арсенал

Мета заходу
«Схід-Експо 2023» має на меті підтримати ММСП, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.
Близько 80 ММСП із різних галузей промисловості презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Учасники/-ці отримають підтримку у підготовці їхніх виставкових експозицій і побудові нових партнерських відносин із бізнесом з усієї України, ЄС та інших країн світу.
Очікується, що «Схід-Експо 2023» допоможе відновити економічні зв’язки, перервані в результаті повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також сприятиме післявоєнному відновленню, цифровізації та інтернаціоналізації комерційної діяльності бізнесу з постраждалих від війни областей України.

Ярмарок
У межах «Схід-Експо 2023» відбудеться ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube, сайті заходу та на платформі Дія.Бізнес.
Панельні дискусії
Міжнародні партнери, національні та регіональні органи влади, громадські лідери та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення, стійкість до криз, релокацію та адаптацію бізнесу, енергоефективність, експортні можливості та міжрегіональне економічне співробітництво.

Презентації
Провідні спеціалісти розкажуть підприємцям, як інноваційні технології можуть допомогти у відновленні та розвитку їхнього бізнесу.
Майстер-класи
Під час заходу українські майстри та майстрині проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хендмейду та інших ремесл.

7.06.2023 о 15:00 – спілкування з Укрпоштою. Будемо раді Вас бачити.

САЙТ: https://east-expo.com.ua/