Радимо книги: бізнес-література

Щорічно виходить безліч книжок з бізнес-літератури — за всіма неможливо встигнути! Ми зібрали для вас декілька видань, повних ідеями й знаннями про експорт, маркетплейси, малий бізнес та роботу на себе. 

Зберігайте та надихайтеся!

«Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon», Стів Андерсон та Карен Андерсон. Кому б не хотілося управляти своєю компанією на рівні Джеффа Безоса? У цій книзі — його листи до акціонерів! Незвичний формат, у якому показово розкриваються принципи управління бізнесом відомого на весь світ засновника Amazon.

«Емоційний інтелект у бізнесі», Деніел Ґоулман. Відносно нещодавно вчені визначили, що рівень емоційного інтелекту не менш важливий для успіху, ніж показник IQ. А усвідомлення, яку роль грає емоційний інтелект у сфері бізнесу, допоможе краще розуміти свого клієнта та те, як підібрати ключик до його серця (або гаманця)!

«Майстри масштабування», Рід Хоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф. Засновник LinkedIn та мегауспішний підприємець Рід Гофман на основі свого подкасту створив видання, в якому поєднав практичні поради, історії та бізнес-істини від своїх гостей — людей, чиї імена чи назви компаній вам точно відомі. Видання скоро з’явиться українською! 

«Працювати на себе. Як не прогоріти в малому бізнесі», Майкл Гербер. Назва говорить сама за себе. Автор книги — кваліфікований консультант з малого бізнесу, що разом з командою аналізує тисячі бізнес-сценаріїв. Дієвими алгоритмами він поділився у цій книзі.

«Піаритись не можна зупинитись», Олександра Стельмахова. Книга української авторки, яку радять читати маркетологам, піарникам і навіть держслужбовцям! Хочете дізнатися, як представляти себе й свою компанію у ЗМІ? Авторка обіцяє поділитися інструментами, які в цьому допоможуть.

У цих книжках є багато інформації, яку можна використати у вашій бізнес-стратегії. Історії успіху, неочевидні хитрощі від світових бізнесменів, натхнення та мотивація. 

Але з конкретними питаннями щодо вашого міжнародного бізнесу краще звернутися безпосередньо до експерта. Ми надаємо безкоштовні консультації з експорту! Залиште дані за посиланням, і ми з вами зв’яжемося: bit.ly/e-export-school-portal