Робота відділень Укрпошти під час відсутності електроенергії

На восьмому місяці війни ворог вдався до відвертого енергетичного терору, тож на сьогодні велика частина інфраструктури України вже пошкоджена. Ремонтні комунальні бригади працюють цілодобово для відновлення енергопостачання, задіюючи всі резервні канали постачання. У зв’язку з цим, щоб запобігти перевантаженню мережі, споживання електроенергії необхідно обмежити. Тож можливі віялові відключення, як планові так і аварійні:

Укрпошта продовжує працювати у поточних нестабільних умовах, але можливі деякі зміни в роботі об’єктів поштового зв’язку:

Мережа:

 – Всі відділення Укрпошти в населених пунктах, де не ведуться активні бойові дії, будуть відкриті і працюватимуть у змішаному форматі: з автоматизацією процесів та без.

– Тобто навіть при тимчасовому короткостроковому (до 24 годин) відключені світла та комунікацій/інтернету в конкретному відділені співробітники Укрпошти будуть видавати посилки та грошові перекази з подальшим завантаженням даних в систему про ці операції, коли відновиться енергопостачання.

– Приймати посилки, перекази та платежі оператори поштових відділень також продовжать, але передавати відправлення на логістичну мережу для транспортування та вносити всі данні в електронні системи вони будуть лише після відновлення енергопостачання та роботи комунікацій.

*Зверніть увагу, що процедури ануляції операцій та повернення коштів можуть бути надані лише при відновленні електропостачання.

Сортувальні об’єкти Укрпошти максимально забезпечені генераторами для підтримання роботи, тож всі митні процедури та процеси сортування продовжуватимуться у визначеному операційному порядку.

При більш тривалих відключеннях світла в окремих регіонах Укрпошта буде діяти відповідно до ситуації за погодженням з керівництвом країни та Збройними силами України. Але докладе усіх зусиль, щоб навіть в таких умовах у перервах між ракетними обстрілами продовжити функціонування.