Щодо доставки відправлень до США

Незважаючи  на нову хвилю Коронавірусу (COVID-19) штаму Омікрон,  що вносить суттєві зміни  в авіаперевезення по всьому світу, та  сезонне пікове навантаження, 77 % відправлень типу Дрібний пакет з позначкою «Експрес» та 71% EMS  у грудні доставлялись фактично  у термін до 14 днів.  Середній термін транспортування до країни призначення становить – 8 днів.

Як і попереджала Укрпошта,  починаючи з листопада, для звичайної пошти терміни доставки більш тривалі. Для перевезення таких категорій відправлень як бандероль, звичайний дрібний пакет, посилка використовувались пасажирські авіалінії, з перевантаженнями в 1-2 аеропортах. У високий сезон навантаження присутнє на всіх ділянках доставки як в Україні, так і в США, і саме через це не завжди виконується принцип «first in – first out». Тому має місце той факт, що пізніше відправлені посилки вже  доставлені, а деякі, прийняті до пересилання раніше, ще знаходяться в транзиті. Зараз Укрпошта використовує 9 маршрутів на базі пасажирських авіаліній, щоб доставляти звичайні дрібні пакети  та посилки до США. Всі європейські авіалінії повідомили, що пікове навантаження поступово спадає. Тому авіаперевізники  та підрозділ USPS в аеропорту Нью-Йорку виконають свої зобов’язання по обробці  звичайних відправлень за грудень у найближчі 1-1,5 тижні. Очікуємо оновлення в тренінг-статусах.

Хоч навантаження  в авіалогістиці іде на спад, однак для більш прогнозованих термінів доставки в січні-лютому рекомендуємо також оформлювати дрібні пакети з відміткою «Експрес» та EMS, такі відправлення матимуть пріоритет в обробці та транспортуванні. Дякуємо за розуміння!