Щодо міжнародної доставки _ 06.05.2022

Шановні клієнти!

Перш все дякуємо Вам за довіру і за те, що обираєте Укрпошту. Ми робимо все, щоб вашу довіру виправдати, і, попри рекордні обсяги та складні умови, ми дотримуємо термінів і переважна більшість відправлень доставляється адресатам своєчасно.

Обсяги міжнародних відправлень дійсно рекордні – лише за квітень з України відправлено 746 тонн посилок (за весь 2021 рік було відправлено 4865 тонн). Тобто, незважаючи на повністю закрите небо для авіації з України, за місяць ми отримали подвійні обсяги. Майже 70% усіх відправлень прийняли на себе наші друзі-партнери з Poczta Polska, які підставили нам своє надійне плече.

Через такі масштаби виникли деякі складнощі з логістикою і в нас, і в наших польських колег. Тому ваша посилка може перебувати в транзитній зоні довше, ніж зазвичай. Це означає, що з України вона виїхала, а країна-адресат ще не прийняла її до себе на облік. Ми підтримуємо постійний зв‘язок із колегами за кордоном, щоб уникати довгих затримок.

Станом на сьогодні з нашого боку усі питання з сортуванням і логістикою вирішені, ми вийшли на стабільний режим роботи. Зараз працюємо з партнерами в Польщі та інших країнах, щоб пришвидшити оброблення та доставку ваших поштових відправлень.

Серед конкретних кроків, які ми робимо, щоб надалі терміни були значно меншими:

1) Запустили прямі автівки для Deutshe Post до Німеччини, до аеропорту Бухареста для Turkish Airlines і додаємо маршрут до Австрії.

2) Щоб зняти навантаження з польських і словацьких колег, які допомагали з обробленням пошти з перших днів, ми розділили поштові потоки на 6 країн одразу, додавши ще Латвію, Румунію, Угорщину, Молдову.

3) Якщо ви змінили місце перебування або вже повернулись до України, ви можете подати запит на повернення своєї посилки за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/rozshuk-mrpv, вибравши причину «Заявка на повернення відправлення».

Ще раз дякуємо вам за довіру і просимо вибачення за затримки!