Shopify: як відкрити магазин та масштабувати бізнес? Покрокові гайди.
На сьогоднішній день Shopify – це відомий конструктор сайтів, який щодня стає все популярнішим у світі. За допомогою його функціоналу можливо створити та розвивати власний онлайн-бізнес. Згідно з фінансовим звітом компанії за перший квартал 2022 року – кількість онлайн-покупців майже подвоїлася, а у 2021 році становила 597 мільйонів.
На вебінарі «Shopify: як відкрити магазин та масштабувати бізнес» ми розглядали особливості роботи з конструктором сайту, умови, дані та документи, покрокову інструкцію відкриття магазину, тож додаємо презентацію та відео.
Shopify відомий своїм широким функціоналом та набором інструментів, саме тому в Disqover Agency ми створили додаткові корисні гайди для майбутніх користувачів конструктора, які точно стануть вам у пригоді.
Інструкція по розділах Shopify дасть можливість краще зрозуміти логіку роботи інструментів керування сайтом.
Після завершення розробки та передачі прав доступу до магазину, ви зможете керувати своїм сайтом за допомогою декількох інструментів всередині Shopify. Найголовніший з них – панель адміністратора Shopify Admin, яка включає в себе усі інші розділи для роботи з інтернет-магазином.
Додаток Shopify дозволяє виконувати обмежену кількість функцій: керувати замовленнями, продуктами, персоналом і клієнтами. Тому у цьому гайді детальніше ми будемо розбирати складові Shopify Admin, доступні саме з браузера. Також туди входять окремі підрозділи Sales Channels (канали продажу) та Settings (Налаштування магазину).
Поради щодо додавання товару, інвентарю та знижкам допоможе розібратися у роботі з власним продуктом на сайті.
Для того, щоб покупець мав змогу отримати інформацію щодо місцезнаходження власного товару – продавцю необхідні адреси зберігання товару, щоб відстежувати інвентар. Вашими локаціями можуть бути роздрібні магазини, склади або будь-яке інше місце, де ви керуєте запасами або зберігаєте їх. У гайді детально розповідаємо, як це зробити.
У роботі з Shopify надважливим є коректне додавання товару. На сайті прописується вся інформація щодо продукту та додаткові відомості: A Title – заголовок (або ж назва товару); A Description – сюди потрібно додати опис товару та усі основні відомості про продукт; A Media – в цьому полі можна додати зображення чи відео вашого товару шляхом завантаження файлу чи за посиланням; Pricing – це поле складається з кількох пунктів; та інші, про які детальніше у інструкції.
Для власників товарів у Shopify є можливість обирати тип знижки залежно від потреби: Amount of products – знижка застосовується до конкретного товару чи колекції товарів; Amount off order – застосовується тільки до загального замовлення; Buy X get Y – при покупці одного товару дозволяє отримати інший в подарунок; Free shipping – безкоштовна доставка у певні країни. Ці типи знижки можуть знадобитися на різних етапах, тому в гайді ви зможете детальніше розглянути створення кожного дискаунта окремо.
Каріна Вітвіцька, Product Manager у Disqover Agency