Страйки європейських профспілок поштових операторів

Інформуємо, що на початку листопада можливі деякі затримки та обмеження у доставці поштових відправлень у таких країнах:

Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії

Призначений оператор Сполученого Королівства, Пошта Сполученого Королівства (Royal Mail), надає оновлену інформацію щодо чергових поштових страйків в листопаді 2022 року. Страйки вплинуть на поштові послуги в такі дати:

– з 04.00 середи 2 листопада до 04.00 четверга 3 листопада – уся робота мережі;

– з 04:00 у четвер, 3 листопада, до 04:00 у п’ятницю, 4 листопада – усі операції зі збору, оброблення, розподілу та міжнародні операції;

– з 04:00 п’ятниці, 4 листопада, до 04:00 суботи, 5 листопада – усі операції з доставки.

Пошта Сполученого Королівства запровадить план дій на випадок надзвичайних ситуацій (наведені нижче), щоб звести до мінімуму збої під час страйків, і продовжуватиме робити все можливе, щоб підтримувати клієнтів, наскільки це можливо:

– Усі депеші до Сполученого Королівства мають надсилатися у звичайному режимі. Для вхідної авіа пошти функціонуватиме Дільниця оброблення авіапошти і Лондоні, яка продовжуватиме приймати та обробляти всю вхідну пошту. Для вхідної автомобільної пошти залишатимуться відкритими та працюватимуть у повному обсязі Міжнародний центр логістики (ILC), Всесвітній розподільчий центр Хітроу (HWDC) і міжнародний центр Parcelforce Worldwide в Ковентрі;

– Кожна з цих дільниць продовжуватиме здійснювати митне оформлення та оброблення у звичайному режимі.

Операції з доставки у Сполученому Королівстві будуть обмежені в дні, коли відбуватимуться страйки. Незважаючи на плани на випадок непередбачених обставин, неможливо буде повністю забезпечити заміну щоденної роботи персоналу. Королівська Пошта зробить усе можливе, щоб продовжити роботу послуг, але в дні страйків будуть значні збої;

– Таким чином, слід очікувати певних затримок у щодо відправлень у  Сполученому Королівстві;

– Що стосується експорту зі Сполученого Королівства, вони будуть надходити, як зазвичай, у тому числі посилки. Обсяги експорту можуть тимчасово бути нижчими, але надходження триватимуть у звичайному режимі.

Актуальна та детальна інформація надається на сайті www.royalmail.com/latest-news.

Royal Mail дякує за розуміння і надалі повідомлятиме про зміни.

Бельгія

Призначений оператор Бельгії, Пошта Бельгії (bpost), повідомляє про те, що основні бельгійські профспілки оголосили загальний 24-годинний страйк, який розпочнеться о 00:01 за центральноєвропейським часом 9 листопада 2022 року.

Страйк вплине на доставку письмової кореспонденції та посилок, а також на внутрішню та міжнародну логістичну мережу Пошти Бельгії. 

Очікується блокування доріг, особливо в промислових районах. Тому до об’єктів Пошти Бельгії, швидше за все, не можна буде дістатися дорогою, і Пошта Бельгії не зможе приймати й обробляти вхідну пошту, а також обробляти й відправляти вихідну.

Крім того, оскільки в цьому страйку також будуть задіяні агенти наземної служби та інший персонал аеропорту та авіакомпанії, очікується, що оброблення вхідної та вихідної авіапошти в аеропорту Брюсселя буде порушене.

Як наслідок, призначених операторів просять затримати обсяги експорту для всіх категорій пошти (письмова кореспонденція, посилки та відправлення EMS, а також послуги відкритого та закритого транзиту), надходження яких до Бельгії планується на 9 листопада 2022 року.  

Пошта Бельгії приносить вибачення за можливі незручності та дякує за співпрацю та розуміння.

Португалія

Призначений оператор Португалії, CTT – Correios de Portugal, повідомляє про страйк:

• 31 жовтня – понеділок – 24 години (з 00:00 до 23:59)

• 2 листопада – середа – 24 години (з 00:00 до 23:59)

Призначений оператор Португалії застосує план дій у надзвичайних ситуаціях, щоб підтримувати працездатність установ обміну та дільниці авіапошти.