Супровід українських товарів на нові ринки з Nazovni та Shop-Express

Українському бізнесу, який прагне працювати та розвиватись, вкрай важлива допомога в освоєнні нових ринків. Платформи Nazovni та Shop-Express допоможуть компаніями налагодити ділові зв’язки за кордоном і презентувати товари, а Укрпошта забезпечить доставки. Розповідаємо, як це працює. 

Зараз невпинно зростає інтерес українських продавців та виробників до можливості вийти на нові ринки. Переорієнтація економіки на експорт стає однією з основних стратегій, яка забезпечує розвиток і шанси на подальше масштабування українського бізнесу. 

Однак вихід на нові ринки — доволі складна задача для будь-якого підприємства. Налагодити контакти з торговельними мережами, потенційними дилерами та клієнтами в інших країнах, наприклад, тільки надсилаючи їм “холодні” імейли, практично нереально. До того ж необхідно в зрозумілій та наочній формі презентувати всі товари виробника, забезпечити логістику замовлень з України за кордон. Саме тому в Україні запрацювала Програма виходу українських виробників на міжнародні ринки. 

Що отримує бізнес 

Платформа Nazovni  — проєкт Міністерства закордонних справ України. Робота з цим сервісом починається з заповнення короткої анкети. В ній важливо подати інформацію про ваш бізнес і про те, на які ринки ви плануєте вийти. Після цього вам забезпечать допомогу і супровід при налагодженні ділових контактів. Над тим, щоб встановити ваші ділові зв’язки з закордонними партнерами та клієнтами, працюватимуть фахівці з відділів посольств України.

На етапі виходу на зовнішні ринки багатьом компаніям потрібен і власний інтернет-магазин. Він виступатиме презентаційною вітриною, допоможе наочно і чітко показати, які саме товари пропонує на ринку виробник-експортер, розкрити їх переваги і сильні сторони. Українська платформа для створення брендових інтернет-магазинів Shop-Express створює такі магазини. 

Від спеціалістів Nazovni ви отримаєте промокод, який дозволить безкоштовно створити інтернет-магазин на платформі Shop-Express із налаштованим для вашого бренду дизайном. Ви зможете продавати товари з інтернет-магазину і використовувати його без оплати протягом одного року. 

За цей час бізнес зможе стати впізнаваним на іноземному ринку і приносити замовлення. Логістику замовлень забезпечить Укрпошта.

“Щодня ми будуємо стосунки з українськими виробниками і продавцями товарів. Це як нові, так і давно впізнавані на внутрішньому ринку бренди. Ми бачимо, що кожний український виробник зараз працює на межі можливостей і в цих умовах виробляє товари, які дивують. Бездоганні, якісні товари. Виробники є експертами у своїй ніші, але не у програмуванні чи IT, тому у них є потреба у комплексних інструментах для онлайн-торгівлі, таких як інтернет-магазини з супутнім сервісом. 

Також брендам потрібне сприяння у виході на зовнішні ринки. З метою вирішення цих задач ми започаткували відповідну програму разом з платформою Nazovni” —  Алла Петриченко, засновниця Shop-Express.

Підсумки 

Зараз партнерство державних компаній, соціально-відповідального бізнесу в сфері IT і онлайн-маркетингу з виробниками товарів відкриває великі можливості для стабілізації та розвитку економіки. Користуйтесь і розвивайте власний бізнес, підтримуючи таким чином Україну!