Український бренд DARI JEWELRY: як прикрасити весь світ

Як українському бренду DARI jewelry вдається вабити клієнтів зі всього світу? Де знаходити запал не зупинятися? Що надихає та мотивує підкорювати нові континенти?


Дарі Чернікова, засновниця, ювеліриня та дизайнерка DARI jewelry, ділиться таємницями успіху:


– «Кожна прикраса виготовляється з нуля — із золота та срібла, з використанням ювелірної гарячої та холодної емалі, а ще дорогоцінного каміння. За кожною з них — своя історія, свій вайб, своє натхнення».


– «Понад 9 років я — спочатку самостійно, а згодом з помічницями — виготовляю прикраси. DARI jewelry — про складні сенси у простих формах. Нас обирають серцем».


– «Ювеліриня, у якої стільки киць, просто не могла оминути «котячі» мотиви у своїй творчості».


– «Клієнти надихають експериментувати й випускати нові колекції. Ми спільно вигадуємо назви прикрасам, допомагаємо в благодійних проєктах, радіємо успіхам і сумуємо, коли сумно».


– «Останнім часом збільшилася кількість замовлень з-за кордону від українців, що емігрували задовго до війни. Клієнти знаходять наш сайт та інстаграм. Також ми представлені на маркетплейсі Etsy».


– «Ми постійно надсилаємо прикраси у Європу, Америку й Австралію, а ще Китай та Японію. Залишається приманити Індію й Африку Доставку ж довіряємо Укрпошті».

Замовити ювелірні прикраси: @darijewelry