Укрпошта доставлятиме посвідчення водія ще у п’ять країн Європи

Державне підприємство «ІНФОТЕХ» розширило перелік країн, куди можлива міжнародна доставка посвідчення водія Укрпоштою. Відтепер отримати документи можуть українці в Хорватії, Швейцарії, Бельгії, Чорногорії та Словенії. Тож наразі послуга доступна для 22 країн Європи.

Що вкрай зручно, є можливість оформити замовлення через особистий Кабінет водія. Для цього треба вибрати послугу з обміну або відновлення посвідчення та міжнародну доставку Укрпоштою. Посвідчення водія буде надіслано своєчасно.

Важливо пам’ятати, що з урахуванням особливостей міжнародної доставки отримати посвідчення водія за кордоном можна тільки особисто. Кур’єрська доставка здійснюється виключно на адресу отримувача, а не у відділення.

Мобільний застосунок «Кабінет водія» можна завантажити безкоштовно в App Store (для iOS) та Google Play (для Android).

Нагадаємо, що сервіс з обміну чи відновлення посвідчення водія за межами України був започаткований фахівцями державного підприємства «ІНФОТЕХ» спільно з Головним сервісним центром МВС України та національним оператором поштового зв’язку «Укрпошта» у жовтні 2023 року. Відтоді замовлення оформили понад три тисячі українців.