Укрпошта продовжує обробляти експорт у штатному режимі

У зв’язку з бурхливими політичними обговореннями щодо дій з боку Російської Федерації, з’явилися новини про введення обмежень на польоти пасажирських авіакомпаній. Міністерство інфраструктури України 13 лютого 2022 р. повідомило, що інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, і відповідне рішення не приймалося.  

Однак кілька авіапартнерів тимчасово змінили плани своїх польотів до України, зокрема, авіакомпанія KLM Royal Dutch Airlines повідомила про скасування рейсів до Києва.

Незважаючи на всім новини, АТ «Укрпошта», як призначений національний поштовий оператор,  продовжує приймання, оброблення та транспортування експортних відправлень до 230 країн та окремих територій. Сьогодні Укрпошта має прямі контракти з 15 провідними авіакомпаніями, серед яких MAУ, Lufthansa, AirBaltic, Turkish Airlines, L0T, KLM,  Czech Airlines. Укрпошта разом з партнером  Windrose продовжить здійснювати відправки чартерних вантажних літаків до аеропорту Нью-Йорка.

За потреби Укрпошта  готова оперативно розгорнути вже відпрацьований під час першого локдауну план комбінованої  доставки поштових відправлень  за всіма необхідними напрямками.  Навесні 2020 року, коли  через пандемію раптово було введено повну заборону на роботу пасажирських авіаліній, Укрпошта оперативно впровадила автомобільне сполучення, щоб  з’єднати Київ із ключовими  транзитними аеропортами Європи та отримати можливість передавати пошту  партнерам-авіалініям за межами України.

Детальні новини про зміни  у доставці  на експорт будуть розміщуватися на Порталі для E-Export https://e-export.ukrposhta.ua/category/novyny-posht/ .

Нагадаємо, що за 2021 рік Укрпошта обробила та доставила до країн світу 4,7 млн кг експортних відправлень. Показники порівняно із 2020 роком зросли на 27%.