Вебінар для українських підприємців від Allegro 28.02.2023: Як почати продажі в Польщі

Пліч-о-пліч з Україною. Саме Allegro може стати вашою платформою електронної комерції в Польщі та Європі.

Дізнайтеся, як Allegro може допомогти вам розвинути транскордонний бізнес у сфері електронної комерції в Польщі та за її межами. Створіть профіль компанії на Allegro, найбільшій торговій платформі європейського походження, і приєднайтеся до 135 000 продавців, які продають свої товари понад 22 мільйонам користувачів кожного місяця. Ваш бізнес у ваших руках, ви самі керуєте своїм магазином і асортиментом на платформі. Платформа Allegro вже перекладена українською мовою як для продавців, так і для покупців, що робить користування ще простішим.

Приєднуйтеся до вебінару для українських підприємців, які хочуть почати продажі в Польщі за допомогою платформи Allegro.

28 лютого 2023 року
Зареєструйтеся на вебінар

Створіть безкоштовний профіль компанії

Щоб допомогти вам розпочати, Allegro пропонує Вітальну програму для нових профілів компаній. Активуйте її, щоб отримати знижку на комісію з продажів (100% у перші місяці!), безкоштовні інструменти для просування і не тільки. Не забудьте активувати програму!

Збори:

якщо вам цікаво, як виглядає структура комісій і зборів, не турбуйтеся:

На Allegro немає:

  • Зборів за виставлення пропозицій у більшості категорій
  • Обов’язкових оплат за підписки

Збори за продаж зазвичай складають близько 5-15%. Також є збори за використання інструментів для просування.

Доставка та логістика:

Що стосується доставки та логістики, вам немає про що хвилюватися. Ви можете використовувати власні способи доставки або скористатися договорами з партнерами Allegro (для відправлень з Польщі).

Крім того, для всіх продавців доступний One Фулфілмент by Allegro. Дозвольте нам зберігати продукти та виконувати ваші замовлення, а також використовувати великий вибір способів доставки, завдяки яким клієнти отримуватимуть ваші продукти протягом 24/48 годин.Скористайтеся Allegro Smart!, програмою лояльності, яка дозволяє клієнтам отримати безкоштовну доставку. Це ключ до зростання продажів і видимості. Щоб увімкнути Smart!, вам потрібно виконати кілька базових умов (із використанням наших послуг із фулфілменту зробити це буде ще простіше).

Важливо для успіху:

Якість продажів — панель із ключовими показниками, які ми відстежуємо, щоб визначити вашу оцінку і видимість.

• Allegro Ads — дозволяє створювати платні рекламні кампанії на Allegro, Facebook і в Google.

• Allegro Analytics — офіційний інструмент, який дозволяє аналізувати дані з ваших продажів (а також порівнювати їх з продажами інших продавців).

• Параметри експорту — ви можете легко експортувати продукти за межі Польщі, увімкнувши функцію експорту.

• Зона акцій — сторінка з найкращими пропозиціями на платформі; на ній ми розміщуємо найбільші акції та розпродажі.