WoMo.ua та «Хуавей Україна» проводять інклюзивний освітній проєкт «Робота і власний бізнес в Україні: навички, технології, майбутнє»
Онлайн-видання WoMo.ua у партнерстві з «Хуавей Україна» проводять інклюзивний освітньо-мотиваційний проєкт для тих, хто прагне розвиватися у рідній країні та хоче долучитися до її відновлення. Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації. Перший вебінар – 20 червня 2023 року.
Зарєструватися і дізнатися про програму можна на сторінці проєкту: https://workandbusiness.womo.ua/
Долучитися можуть охочі жінки та чоловіки: немає жодних вікових обмежень або конкурсних відборів для участі.
Ця онлайн-програма побудована за принципами інклюзивності, різноманіття та гендерної рівності, передбачає переклад трансляцій жестовою мовою та необмежену кількість учасників. Ви можете взяти участь, навіть якщо перебуваєте за межами України.
Протягом червня – серпня на усіх зареєстрованих учасників чекатимуть 8 тематичних модулів, 30 годин вебінарів та інтерактивних сесій у Zoom за участі досвідчених практиків та спільні проєкти, які можна буде за бажання започаткувати разом з іншими учасниками.
Учасники та учасниці за підсумками освітнього курсу можуть підготувати на конкурс презентацію про власний проєкт та мати шанс виграти призи (пристрої виробництва Huawei).
Проєкт буде корисним:
- Усім, хто шукає роботу в Україні та прагне опанувати нові технологічні навички.
- Тим, хто прагне змінити професійну галузь і потребує практичних знань для цього.
- Охочим створити ідею для бізнесу, запустити власну справу в Україні і скористатися програмами державної та міжнародної підтримки для малого та середнього бізнесу.
Головні теми:
- Сценарії самореалізації: робота за наймання, франшиза та власна ідея для бізнесу.
- Пошук роботи у цифровому світі.
- Компетенції підприємця та план дій для успіху.
- Розроблення ідеї для бізнесу.
- Створення бренда для малого бізнесу.
- Бізнес-фінанси та ризики.
- Вихід на міжнародні ринки та електронна комерція.
- Захист прав інтелектуальної власності.
- Створення команди та інших складових успіху у різних галузях.
- Сталий розвиток, цифрова інклюзія та рівні можливості.
- Технології та нові можливості.
- Соціальне підприємство.
- Економіка: цифрова, зелена, срібна, креативна.
- Жінки у сфері технологій: навички, технології, майбутнє.
Серед спікерів програми:
- Ярослава Бутенко,Бізнес-консультант, тренер менеджерського персоналу, психоаналітик, Голова Асоціації психоаналізу в бізнесі в Україні
- Ілона Шарова,партнерка та директорка українського офісу компанії Morgan Philips
- Родіон Колишко, директор Інституту професійних кваліфікацій, радник Конфедерації роботодавців України
- Надія Васильєва, експертка з цифрових технологій, цифрової трансформації та цифрової економіки та розвитку ІТ-бізнесу, засновниця та директорка Digital Transformation Institute
- Марія Кот і Олександра Альхімович, співзасновниці АРТ. Ability.Proficiency.Talents.
- Марина Головко, керівниця напряму рекрутингу Robota.ua
- Таша Калінкіна,керівниця виробничого акселератору INDAX,
- Артем Корнецький, співзасновник та керівник School of ME: Школа усвідомленого підприємництва, співзасновник Українського соціального венчурного фонду
- Юлія Павленко, директорка департаменту міжнародних операцій АТ «Укрпошта», ініціаторка проєкту E-Export School
- Максим Пундик, співзасновник компанії IdeaInYou, учасник Європейської Асоціації Програмної Інженерії
- Станіслав Шум, директор TopLead, Visualization company,
- Ольга Каленюк, заступник начальника управління, начальник відділу рекрутингу управління реалізації політики зайнятості Київського обласного центру зайнятості
- Галина Савко, провідний фахівець відділу активних програм зайнятості Управління реалізації політики зайнятості Київського обласного центру зайнятості
- Галина Мисаковець, Директор Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю
- Христина Біляковська, експертка зі сталих комунікацій та соціального менеджменту.
Залежно від мети, з якою учасники долучилися до проєкту, вони отримають якісну підготовку до пошуку роботи в Україні, здобудуть знання для розроблення ідеї власної справи, уміння долати стрес та підтримувати рівень продуктивності.
Вже бажаєте розпочати? Тоді реєструйтеся на безкоштовну освітню програму «Робота і власний бізнес в Україні: навички, технології, майбутнє» та зробіть рішучий крок до власної справи чи по-новому будуйте кар’єру в Україні!
Партнери: Європейська Бізнес Асоціація (https://eba.com.ua/), Київський обласний центр зайнятості, Компанія Корпоративних Тренінгів СТС, Robota.ua (www.robota.ua), агенція інвестицій у людський капітал APT.Ability.Proficiency.Talents. (www.a-r-t.org), FranklinСovey Ukraine, Європейська Асоціація Програмної Інженерії (https://it-ease.com/), Інститут професійних кваліфікацій, Асоціація франчайзингу України (https://franchising.org.ua/), E-Export School, Українська Асоціація Викладачів Майндфулнес, ГО «Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю» (https://uaslt.org/), Міжнародний фонд захисту здоров’я та навколишнього середовища “Регіон Карпат” (NEEKA Ukraine), ГО «Соціальна інклюзія». Медіа партнери: womo.ua, delo.ua, MMR, сайт burdastyle.ua, медіаплатформа про роботу і життя budni (https://budni.robota.ua/).