Як почати продавати з доставкою на весь світ і які переваги має платформа Wish?

Існує дуже велика кількість різноманітних маркетплейсів, де можна продавати різні товари. В чому ж перевага маркетплейсу Wish і чому про нього не чули багато людей в Україні? 

Моя роль у компанії Wish – це допомагати українським продавцям з усіма питаннями, пов’язаними з самим майданчиком: платіжними системами, лістингами, рекламою, і доставкою. 

Компанія Wish була заснована у 2010 році, у Сан-Франциско, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки. Колишній працівник Google – наш CEO Пітер Шульчевський заснував маркетплейс з вірою в те, що за мобільними додатками стоїть майбутнє. І був правий – 90% наших транзакцій відбувається саме з мобільних пристроїв. 

На Wish зареєстровано більше одного мільйона продавців з усього світу, включаючи Україну. Завдяки Укрпошті на Wish реєструється все більша кількість зацікавлених продавців, що дозволяє розвивати цей ринок дуже швидко.

Чому ж саме вам треба спробувати зареєструватися на Wish? 

Багатьох продавців зацікавила саме наявність менеджера, який відповідає на ваші конкретні запитання, у порівнянні з іншими платформами, де комунікація ведеться через General Support. 

В додаток, українські продавці отримують безкоштовну рекламу на платформі і також просування продукції через Google Shopping. Wish – справжні переможці діджитал реклами.

Ще не переконані? Приємним бонусом також є зменшена комісія – 5% на перші три місяці користування маркетплейсом. 

Різноманітні функції реклами, постійна підтримка українських продавців і реальна можливість продавати на увесь світ – усе це чекає на продавців Wish вже зараз.

автор Катерина Барабаш, акаунт менеджер продавців з України,  Wish