Зміна тарифів на дрібні пакети та посилки (7 країн) з 01.07.2023

Воєнні дії в Україні вплинули на роботу Укрпошти як національного поштового оператора. З початку війни небо залишається закритим, що змушує Укрпошту відправляти поштові відправлення з різних аеропортів європейських країн. Весь воєнний рік Укрпошта, незважаючи на суттєво збільшені витрати, протягом усього року тривала тарифи на доставку за кордон не змінними. Більш того, Укрпошта зробила спеціальні пропозиції на EMS до Польщі, посилки/дрібні пакети до Естонії, Латвії, Литви та на посилки до Німеччини, а ще в очікуванні пропозиції до певних європейських країн. Очевидно, що перегляд тарифів на доставку дрібних пакетів було питанням часу. Зазначаємо: з 1 липня тариф на цю послугу збільшиться на 10%. Також вимушені підняти тарифи на 10% на доставку посилок до 7 країн Близького Сходу (Алжир, Афганістан, Катар, Кувейт, Оман, Саудівська Аравія, Туніс). Це перший перегляд цін на міжнародну доставку, який обумовлений зовнішніми факторами.

Укрпошта знайшла рішення як українському експортеру залишити доступну якісну послугу, а саме, розуміючи соціальну важливість, Укрпошта запустила «Дрібний пакет PRIME» з 01.04.2023. Ця послуга передбачає доставку замовлення в поштову скриньку клієнта, пріоритетний порядок обробки в країні призначення та відслідковування замовлення в усіх країнах мережі PRIME.

Таким чином, Укрпошта пропонує своїм клієнтам альтернативи: послугу «Дрібний пакет» з його ширшими можливостями чи «Дрібний пакет PRIME», дешевший майже на 18% до більшості країн.

Вартість доставки дрібного пакету за тарифом PRIME вагою до 2 кг складатиме від 23,80 – 37,40 доларів, порівняно з 27,92-40,86 доларів за тарифом «Дрібний пакет» (з 01.07.2023).