Зміни в списку країн, в які наразі здійснюється міжнародна доставка Укрпоштою з 01.09.2023

Інформуємо вас про те, що з 01.09.2023 р. АТ «Укрпошта» припиняє приймання та пересилання міжнародних поштових відправлень призначенням до Нігеру.

Одночасно відновлюємо приймання МПВ (окрім «дрібний пакет PRIME») до рядку країн, в які раніше доставка не здійснювалась через відсутність логістичних маршрутів: Барбадос, Бруней-Даруссаламу, Гаїті, Гватемали, Гвінея Бісау, Гондурасу, Домініканської Республіки, Замбії, Кабо-Верде, Конго, Куби, Ліберії, Малаві, Мозамбіку, М’янми, Нікарагуа, Парагваю, Сальвадору, Суринаму, Того, Тринідад і Тобаго, Центрально Африканської Республіки, Ямайки.

Також нагадуємо, що наразі не здійснюється приймання відправлень адресованих до: Афганістану, Багамських островів,  Білорусі,  Буркіна-Фасо, Бурунді, Гайани, Гвінеї, Екваторіальної Гвінеї, Ірану, Кірібаті, Коморських островів, Нігеру, Південного Судану, Росії, Сірійської Арабської Республіки, Сомалі, Тувалу. Усі ці країни заблоковані для оформлення відправлень в поштових відділеннях, Особистому кабінеті та API.

Якщо потрібно відправити до Канарських островів, то вибирайте країну: Іспанія.