Оновлення інформації щодо роботи Укрпошти

Колеги,  наші Збройні Сили та Народ України тримає гідну оборону нашої землі від агресора. Укрпошта продовжує робити свій вклад, щоб підтримати і наших воїнів, і наших підприємців, тому що нам разом відбудовувати економіку країни. Короткий статус на 10:00 4 березня:

 1. Укрпошта діє по плану, який озвучили 25.02
 2. На сьогодні нам вдалось попри всі обмеження забрати майже всю пошту, яка була заблокована в аеропорту “Бориспіль” (90% вже завантажено в машини) та на Київському митному пункті. Загалом  32,7 т пошти прямують до Львова.  Робимо все можливе та неможливе,  щоб ви вже найближчого тижня побачили оновлення трекінгу по ваших відправленнях на сайті Укрпошти та інших операторів.
 3. Відділення Укрпошти працюють майже по всій Україні (перевірити графік роботи відділення можна тут), але основна проблема – це магістральний обмін пошти зі Львовом. Сьогодні уже діють регулярні щоденні магістралі по всіх 9 областях Західної України. 2 рази на тиждень здійснюється сполучення з Дніпром, Одесою, Кропивницьким, Черкасами.
 4. Київ має великі обмеження на сполученнях між берегами і ми маємо економити паливо. Тому виділили окремі ключові топ-30 відділень, які не лише приймають експорт, але й мають магістральний обмін.
 5. Поки Київський митний пункт залишається обмеженим у ресурсах. Відправлення майже з усіх областей будуть проходити митницю у Львові, відправлення, прийняті у київських відділеннях, – в ММПО Київ.
 6. Укрпошта разом з нашим найнадійнішим партнером WindRose робить неймовірні речі і відновлює чартерний рейс Варшава – Нью-Йорк – Варшава. Перший рейс заплановано на 8 березня. Тому плануємо, що багато відправлень оновлять статус вже 9-10 березня у США.

  Цей рейс назад повезе гуманітарну допомогу нашим воїнам. Укрпошта профінансує його та шукатиме можливість зробити такі рейси регулярними, з вильотами щотижня.

   
 7. Вся команда Урпошти націлена на створення умов для отримання гуманітарної допомоги для наших воїнів та жителів України. Укрпошта відновлює приймання імпорту, щоб люди з усього світу надсилали гуманітарну допомогу українцям. Ряд наших партнерів, пошти: Грузії, Румунії, Словаччини, Гібралтару  вже запропонували безкоштовну доставку посилок до України. Цей список буде поповнюватися. Греція, Молдова, Вірменія готують відповідні рішення.
 8. Укрпошта в тісному контакті з ключовими торговими платформами. Багато з них вже запропонували спеціальні умови для українських продавців (123)

 Разом ми переможемо агресора!Слава нашим Збройним Силам!Слава Україні