Код ТН ЗЕД стає обов’язковим для заповнення

Друзі, як ми інформували раніше, в січні 2023 вступають в силу нові митні стандарти, які покликані сприяти інтеграції української митниці до митного середовища ЄС. Важко переоцінити важливість цього кроку, адже це основа механізмів митно-тарифного регулювання експортно-імпортних операцій, а отже прозорого ведення бізнесу з європейськими країнами-партнерами.

Укрпошта давно стала на шлях впровадження спрощень у повсякденне життя експортерів. Наші електронні сервіси дозволяють повноцінно передавати усю необхідну для митної оброки інформацію, відправнику лишається тільки коректно внести її при оформленні поштового відправлення.

Тож просимо звернути увагу, що з січня заповнення полів «Код ТН ЗЕД» та «Країна походження вкладення» в Особистому кабінеті та онлайн-сервісах стане обов’язковим для усіх користувачів (відправники «фізичні особи» також повинні будуть заповнювати) незалежно від задекларованої категорії відправлення («Продаж товарів», «Подарунок», «Комерційний зразок» тощо).

Радимо експортерам подбати про визначення кодів власних товарів уже зараз. Для цього можна скористатись  Гармонізованою системою Всесвітньої Митної ОрганізаціїПошуковим інструментом кодів на єдиному експортному веб-порталі або базою кодів від Укрпошти.